Міняю жінку 4 (Меняю жену). Випуск 11 (15.11.2011). Австрія - Україна.

11 випуск 4 сезону програми "Міняю жінку" 15 листопада 2011.

Прижитися у чужій країні нелегко, для того щоб стати своїм потрібно знати і розуміти місцеві правила та традиції. На скільки австрійський Ортмунд поєднується з ментальністю українців пробували вияснити дві родини у рамках програми "Міняю жінку".

Австрія - Україна.

Правила шоу залишаються не міняються: родини, як і раніше, на тиждень міняються дружинами. Перші три дні мама живе за законами родини, в яку попала, інші три дні вона встановлює свої правила. Крім цього продовжиться обмін не тільки містами України, а і країнами та континентами усього світу.

Високо в австрійських Альпах в селі Голленштайн над Ібсом знайшла своє щастя українка з Білої Церкви Люба. На даний момент вона селянка, жінка місцевого військовослужбовця і фермера Франца. З ними живуть діти від попередніх шлюбів мами - Божена і Ярослав, а менший, Маркус - вже спільне дитя з Францом.

Освіжати свої спогади про Україну та збагатитися духовно Люба буде на Одещині, у селі Олександрівка, у родині підприємців Валентини та Володимира, які мають двох вже дорослих дітей Віру та Олександра.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

© 2018 vipstep.com           Read magazines online. Magazines can be viewed online for free and without registration.

VipStep.com makes it possible to read online magazines without downloading

Our online journals catalog is updated daily with new numbers and has a large archive of journals on various subjects. Read magazines online of 2018, magazines of 2017 and magazines of 2016: men's magazines, women's magazines, magazines for moms and children, magazines about sports, magazines on embroidery, knitting and sewing, magazines about science, magazines about cars, magazines about space, magazines about business, magazines about health, magazines about animals and plants, culinary magazines, magazines about interior, computer magazines, travel magazines, construction magazines, magazines about the garden and the garden. Read free magazines online on our website