Міняю жінку 4 (Меняю жену). Випуск 18 (10.01.2012). 10 січня 2012 року. Красний Луч - Харків.

18 випуск 4 сезону програми "Міняю жінку" за 10 січня 2012 року.

Коли в родині є діти, набільша проблема - брак часу. Треба й домашні справи встигнути зробити і дітям час приділити. Декому це вдається без проблем і з трьома дітьми, а комусь і з однією дитиною запара. Дві українські сім'ї охоче поділилися досвідом сімейного врядування на проекті "Міняю жінку".

Красний Луч - Харків.

У Красному Лучі на Луганщині живе за нинішніми мірками багатодітна сім'я: мама Світлана - правоохоронець, нині у декретній відпустці з найменшим Єгором, голова родини - Роман, слюсар водоканалу, старші сини Данило та Артур.

Світлана вирушила до Харкова на обмн з родиною торгового консульатанта Яни та Олександра, який теж торгує, але в інтернеті. Сім'я має сина-одинака з божественним ім'ям Аполлон. У стосунках Яни і Сашка не без проблем. Запасний аеродром у такому випадку не завадить.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

© 2018 vipstep.com           Read magazines online. Magazines can be viewed online for free and without registration.

VipStep.com makes it possible to read online magazines without downloading

Our online journals catalog is updated daily with new numbers and has a large archive of journals on various subjects. Read magazines online of 2018, magazines of 2017 and magazines of 2016: men's magazines, women's magazines, magazines for moms and children, magazines about sports, magazines on embroidery, knitting and sewing, magazines about science, magazines about cars, magazines about space, magazines about business, magazines about health, magazines about animals and plants, culinary magazines, magazines about interior, computer magazines, travel magazines, construction magazines, magazines about the garden and the garden. Read free magazines online on our website