Міняю жінку-6 сезон. Випуск 9 (06.11.2012) за 6 листопада 2012 року. Севастополь - Львів

9 випуск 6 сезону програми "Міняю жінку" за 6 листопада 2012 року.

Театральний режисер Олександр і актриса Поліна з Севастополя для пошуку натхнення вирішили змінити свої ролі та відправитися на зустріч пригодам. Креативні кримчани не підозрювали, що мінятися будуть із львівською консервативною парою - Олександром та Лілією, які не сприймають театр. Епатажні й емоційні кримчани та спокійні та дружелюбні львів'яни: що з цього вийшло, зможемо спостерігати вже у вівторок на телеканалі 1+1.

Севастополь - Львів

Митцям і прагматикам порозумітися непросто, але хто сказав, що це - неможливо, варто лише докласти зусиль. Дві родини на проекті "Міняю жінку" старалися, як могли.

В Криму у Севастополі живе родина театралів: мама Поліна, тато Олександр, син Єлисей і донька Аліса в образі коваля. У родині образи дуже люблять, але знайомство мами і тата відбулося хрестоматійно.

Все життя, наче в квітнику живе львів'янин Олександр. Головна квітка на його сімейній клумбі - дружина Лілія, донечки-квіточки: старша Анастасія та середульша Ольга - від попереднього шлюбу мами і двоє дівчат-ровесниць - онука Вероніка та спільна донька Світлана.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

© 2018 vipstep.com           Read magazines online. Magazines can be viewed online for free and without registration.

VipStep.com makes it possible to read online magazines without downloading

Our online journals catalog is updated daily with new numbers and has a large archive of journals on various subjects. Read magazines online of 2018, magazines of 2017 and magazines of 2016: men's magazines, women's magazines, magazines for moms and children, magazines about sports, magazines on embroidery, knitting and sewing, magazines about science, magazines about cars, magazines about space, magazines about business, magazines about health, magazines about animals and plants, culinary magazines, magazines about interior, computer magazines, travel magazines, construction magazines, magazines about the garden and the garden. Read free magazines online on our website