Міняю жінку 4 (Меняю жену). Випуск 11 (15.11.2011). Австрія - Україна.

11 випуск 4 сезону програми "Міняю жінку" 15 листопада 2011.

Прижитися у чужій країні нелегко, для того щоб стати своїм потрібно знати і розуміти місцеві правила та традиції. На скільки австрійський Ортмунд поєднується з ментальністю українців пробували вияснити дві родини у рамках програми "Міняю жінку".

Австрія - Україна.

Правила шоу залишаються не міняються: родини, як і раніше, на тиждень міняються дружинами. Перші три дні мама живе за законами родини, в яку попала, інші три дні вона встановлює свої правила. Крім цього продовжиться обмін не тільки містами України, а і країнами та континентами усього світу.

Високо в австрійських Альпах в селі Голленштайн над Ібсом знайшла своє щастя українка з Білої Церкви Люба. На даний момент вона селянка, жінка місцевого військовослужбовця і фермера Франца. З ними живуть діти від попередніх шлюбів мами - Божена і Ярослав, а менший, Маркус - вже спільне дитя з Францом.

Освіжати свої спогади про Україну та збагатитися духовно Люба буде на Одещині, у селі Олександрівка, у родині підприємців Валентини та Володимира, які мають двох вже дорослих дітей Віру та Олександра.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Дополнительная информация

© 2017 vipstep.com       Смотрите электронные журналы онлайн. Журналы можно смотреть онлайн бесплатно и без регистрации.

VipStep.com дает возможность читать журналы онлайн без скачивания

Наш каталог онлайн журналов ежедневно пополняется новыми номерами и имеет многочисленный архив журналов на различные тематики. Читать журналы онлайн 2017 года и журналы 2016 года: мужские журналы, женские журналы, журналы для мам и детей, журналы о спорте, журналы по вышивке, вязанию и шитью, журналы о науке, журналы об авто, журналы о космосе, журналы о бизнесе, журналы о здоровье, журналы о животных и растениях, кулинарные журналы, журналы об интерьере, компьютерные журналы, журналы о путешествиях, журналы о строительстве, журналы о саде и огороде. Читайте бесплатно журналы онлайн на нашем сайте

Коллекция женских журналов: Бурда (Burda), Вуменс Хелс (Women Health), Гламур (Glamour), Джой (Joy), Домашний очаг, Добрые советы, Ес (Yes), ИнСтайл (InStyle), Караван историй, Космополитен (Cosmopolitan), Лиза. Гороскоп, Лилит, Мари Клер (Marie Claire), Мини (Mini), Самая, Стильные прически, Татлер, Упс (Oops), Харперс Базар (Harper's Bazaar), Шейп (Shape), Эль (Elle), Аллюр.

Все журналы и видео предоставлены исключительно для ознакомления. Мы советуем Вам приобрести бумажный вариант журнала !