Міняю жінку 9 - 2 випуск - 25 березня / Меняю жену 9 - 2 выпуск - 25 марта 2014 - 1+1 (25.03.2014). Харків - Київ

Родина Миколи Мельника та родина Лізи і Олега

"Міняю жінку" - документальне реаліті-шоу, де немає жодних постановок, жодного моделювання ситуацій, жодних підставних артистів і декорацій. Усе справжнє. Звичайні сім'ї, звичайні люди, звичайні мами. За умовами формату, дві сім'ї міняються на тиждень дружинами.

Перші герої -- Ліза та Олег з Харкова. По-юнацьки шалена родина. П'ять чи шість років тому вони познайомилися під час рок-концерту. Тоді Ліза тільки розлучилася з попереднім чоловіком, а у Олега були інші стосунки. Але з тих пір вони разом.

"З ним я відчула себе жінкою. Він, як скеля", - зізнається Ліза. А вона в свою чергу навчила його відчувати себе вічно молодим.

Микола та Наталка з дітьми живуть у затишному спальному районі Києва. Наталка -- домогосподарка, а її чоловік працює будівельником. Познайомилися вони,коли їй було 14 років, а йому -- 17. В будинку культури на Вінниччині Микола випадково зачепів дівчину ліктем, щось між ними спалахнуло - так і почали зустрічатися. Минулого багато часу, але вони досі відчувають пристрасть один до одного.

"Ми з Колею як одне ціле. Єдине, мені не вистачає спілкування", - зізнається Наталя, яка мріє про романтичні вечері та сумісні виходи в люди.

Які висновки ці сімейні пари зроблять після проекту?

Дополнительная информация

© 2018 vipstep.com       Журналы онлайн. Читать журналы онлайн. Журналы можно смотреть онлайн бесплатно и без регистрации.

VipStep.com дает возможность читать журналы онлайн без скачивания

Наш каталог онлайн журналов ежедневно пополняется новыми номерами и имеет многочисленный архив журналов на различные тематики. Читать журналы онлайн 2018 года, журналы 2017 года и журналы 2016 года: мужские журналы, женские журналы, журналы для мам и детей, журналы о спорте, журналы по вышивке, вязанию и шитью, журналы о науке, журналы об авто, журналы о космосе, журналы о бизнесе, журналы о здоровье, журналы о животных и растениях, кулинарные журналы, журналы об интерьере, компьютерные журналы, журналы о путешествиях, журналы о строительстве, журналы о саде и огороде. Читайте бесплатно журналы онлайн на нашем сайте

Все журналы и видео предоставлены исключительно для ознакомления. Мы советуем Вам приобрести бумажный вариант журнала !