Міняю жінку 4 (Меняю жену). Випуск 11 (15.11.2011). Австрія - Україна.

11 випуск 4 сезону програми "Міняю жінку" 15 листопада 2011.

Прижитися у чужій країні нелегко, для того щоб стати своїм потрібно знати і розуміти місцеві правила та традиції. На скільки австрійський Ортмунд поєднується з ментальністю українців пробували вияснити дві родини у рамках програми "Міняю жінку".

Австрія - Україна.

Правила шоу залишаються не міняються: родини, як і раніше, на тиждень міняються дружинами. Перші три дні мама живе за законами родини, в яку попала, інші три дні вона встановлює свої правила. Крім цього продовжиться обмін не тільки містами України, а і країнами та континентами усього світу.

Високо в австрійських Альпах в селі Голленштайн над Ібсом знайшла своє щастя українка з Білої Церкви Люба. На даний момент вона селянка, жінка місцевого військовослужбовця і фермера Франца. З ними живуть діти від попередніх шлюбів мами - Божена і Ярослав, а менший, Маркус - вже спільне дитя з Францом.

Освіжати свої спогади про Україну та збагатитися духовно Люба буде на Одещині, у селі Олександрівка, у родині підприємців Валентини та Володимира, які мають двох вже дорослих дітей Віру та Олександра.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Дополнительная информация

© 2018 vipstep.com       Журналы онлайн. Читать журналы онлайн. Журналы можно смотреть онлайн бесплатно и без регистрации.

VipStep.com дает возможность читать журналы онлайн без скачивания

Наш каталог онлайн журналов ежедневно пополняется новыми номерами и имеет многочисленный архив журналов на различные тематики. Читать журналы онлайн 2018 года, журналы 2017 года и журналы 2016 года: мужские журналы, женские журналы, журналы для мам и детей, журналы о спорте, журналы по вышивке, вязанию и шитью, журналы о науке, журналы об авто, журналы о космосе, журналы о бизнесе, журналы о здоровье, журналы о животных и растениях, кулинарные журналы, журналы об интерьере, компьютерные журналы, журналы о путешествиях, журналы о строительстве, журналы о саде и огороде. Читайте бесплатно журналы онлайн на нашем сайте

Все журналы и видео предоставлены исключительно для ознакомления. Мы советуем Вам приобрести бумажный вариант журнала !