Міняю жінку-6 сезон. Випуск 8 (30.10.2012) за 30 жовтня 2012 року. Україна - Португалія

Обмін дружинами переходить усі кордони, перетнувши усю Європу, вони залишилися собою. "Міняю жінку" - міжнаціональний випуск. Років десять-п'ятнадцять тому більшість українців знали Португалія хіба-що з підручників географії. сьогодні для багатьох тисяч наших співвітчизників ця країна стала другою батьківщиною. Чи змінилися вони на чужій землі? Чи змінилися ми в Україні?

Україна - Португалія

Дві родини шукали порозуміння на проекті "Міняю жінку, старалися, як могли. Містечко Портімау на півдні Португалії та його атлантичне узбережжя вже за дванадцять років стали рідними для сім'ї українських емігрантів Вікторії з Черкас та Олександра із Запоріжжя, а їхні діти Юлія та Артур і зовсім почуваються тут своїми.

На мальовничій Вінничині у Літині дружно і весело живе родина Ольги та Валерія, мають трійкодіточок. Оля - від попереднього шлюбу мами та спільні діти: Валерія і Дмитро. Тато з мамою знайомилися теж весело.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Дополнительная информация

© 2018 vipstep.com       Журналы онлайн. Читать журналы онлайн. Журналы можно смотреть онлайн бесплатно и без регистрации.

VipStep.com дает возможность читать журналы онлайн без скачивания

Наш каталог онлайн журналов ежедневно пополняется новыми номерами и имеет многочисленный архив журналов на различные тематики. Читать журналы онлайн 2018 года, журналы 2017 года и журналы 2016 года: мужские журналы, женские журналы, журналы для мам и детей, журналы о спорте, журналы по вышивке, вязанию и шитью, журналы о науке, журналы об авто, журналы о космосе, журналы о бизнесе, журналы о здоровье, журналы о животных и растениях, кулинарные журналы, журналы об интерьере, компьютерные журналы, журналы о путешествиях, журналы о строительстве, журналы о саде и огороде. Читайте бесплатно журналы онлайн на нашем сайте

Все журналы и видео предоставлены исключительно для ознакомления. Мы советуем Вам приобрести бумажный вариант журнала !