Міняю жінку-6 сезон. Випуск 9 (06.11.2012) за 6 листопада 2012 року. Севастополь - Львів

9 випуск 6 сезону програми "Міняю жінку" за 6 листопада 2012 року.

Театральний режисер Олександр і актриса Поліна з Севастополя для пошуку натхнення вирішили змінити свої ролі та відправитися на зустріч пригодам. Креативні кримчани не підозрювали, що мінятися будуть із львівською консервативною парою - Олександром та Лілією, які не сприймають театр. Епатажні й емоційні кримчани та спокійні та дружелюбні львів'яни: що з цього вийшло, зможемо спостерігати вже у вівторок на телеканалі 1+1.

Севастополь - Львів

Митцям і прагматикам порозумітися непросто, але хто сказав, що це - неможливо, варто лише докласти зусиль. Дві родини на проекті "Міняю жінку" старалися, як могли.

В Криму у Севастополі живе родина театралів: мама Поліна, тато Олександр, син Єлисей і донька Аліса в образі коваля. У родині образи дуже люблять, але знайомство мами і тата відбулося хрестоматійно.

Все життя, наче в квітнику живе львів'янин Олександр. Головна квітка на його сімейній клумбі - дружина Лілія, донечки-квіточки: старша Анастасія та середульша Ольга - від попереднього шлюбу мами і двоє дівчат-ровесниць - онука Вероніка та спільна донька Світлана.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Дополнительная информация

© 2018 vipstep.com       Журналы онлайн. Читать журналы онлайн. Журналы можно смотреть онлайн бесплатно и без регистрации.

VipStep.com дает возможность читать журналы онлайн без скачивания

Наш каталог онлайн журналов ежедневно пополняется новыми номерами и имеет многочисленный архив журналов на различные тематики. Читать журналы онлайн 2018 года, журналы 2017 года и журналы 2016 года: мужские журналы, женские журналы, журналы для мам и детей, журналы о спорте, журналы по вышивке, вязанию и шитью, журналы о науке, журналы об авто, журналы о космосе, журналы о бизнесе, журналы о здоровье, журналы о животных и растениях, кулинарные журналы, журналы об интерьере, компьютерные журналы, журналы о путешествиях, журналы о строительстве, журналы о саде и огороде. Читайте бесплатно журналы онлайн на нашем сайте

Все журналы и видео предоставлены исключительно для ознакомления. Мы советуем Вам приобрести бумажный вариант журнала !