Міняю жінку-6 сезон. Випуск 9 (06.11.2012) за 6 листопада 2012 року. Севастополь - Львів

9 випуск 6 сезону програми "Міняю жінку" за 6 листопада 2012 року.

Театральний режисер Олександр і актриса Поліна з Севастополя для пошуку натхнення вирішили змінити свої ролі та відправитися на зустріч пригодам. Креативні кримчани не підозрювали, що мінятися будуть із львівською консервативною парою - Олександром та Лілією, які не сприймають театр. Епатажні й емоційні кримчани та спокійні та дружелюбні львів'яни: що з цього вийшло, зможемо спостерігати вже у вівторок на телеканалі 1+1.

Севастополь - Львів

Митцям і прагматикам порозумітися непросто, але хто сказав, що це - неможливо, варто лише докласти зусиль. Дві родини на проекті "Міняю жінку" старалися, як могли.

В Криму у Севастополі живе родина театралів: мама Поліна, тато Олександр, син Єлисей і донька Аліса в образі коваля. У родині образи дуже люблять, але знайомство мами і тата відбулося хрестоматійно.

Все життя, наче в квітнику живе львів'янин Олександр. Головна квітка на його сімейній клумбі - дружина Лілія, донечки-квіточки: старша Анастасія та середульша Ольга - від попереднього шлюбу мами і двоє дівчат-ровесниць - онука Вероніка та спільна донька Світлана.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Дополнительная информация

© 2017 vipstep.com       Смотрите электронные журналы онлайн. Журналы можно смотреть онлайн бесплатно и без регистрации.

VipStep.com дает возможность читать журналы онлайн без скачивания

Наш каталог онлайн журналов ежедневно пополняется новыми номерами и имеет многочисленный архив журналов на различные тематики. Читать журналы онлайн 2017 года и журналы 2016 года: мужские журналы, женские журналы, журналы для мам и детей, журналы о спорте, журналы по вышивке, вязанию и шитью, журналы о науке, журналы об авто, журналы о космосе, журналы о бизнесе, журналы о здоровье, журналы о животных и растениях, кулинарные журналы, журналы об интерьере, компьютерные журналы, журналы о путешествиях, журналы о строительстве, журналы о саде и огороде. Читайте бесплатно журналы онлайн на нашем сайте

Коллекция женских журналов: Бурда (Burda), Вуменс Хелс (Women Health), Гламур (Glamour), Джой (Joy), Домашний очаг, Добрые советы, Ес (Yes), ИнСтайл (InStyle), Караван историй, Космополитен (Cosmopolitan), Лиза. Гороскоп, Лилит, Мари Клер (Marie Claire), Мини (Mini), Самая, Стильные прически, Татлер, Упс (Oops), Харперс Базар (Harper's Bazaar), Шейп (Shape), Эль (Elle), Аллюр.

Все журналы и видео предоставлены исключительно для ознакомления. Мы советуем Вам приобрести бумажный вариант журнала !